La Siarrra Ristorante

Z miłości do dobrej kuchni, biesiadowania i gwaru przy stole powstała wizja naszej restauracji. Od początku poza chęcią wykorzystania sporego doświadczenia w organizacji imprez okolicznościowych chcieliśmy stworzyć miejsce gościnne, gdzie poza pyszną pizzą będzie można spróbować innych wyśmienitych dań z włoską nutą. Rozsiądźcie się wygodnie!

rezerwacje / zamówienia
Menu Włoskie inspiracje

Najprostszy przepis na lato nawet w środku zimy? Wystarczy talerz włoskich przysmaków. Sałatka caprese, aromatyczna pasta lub kolorowa pizza rozjaśnią nawet najbardziej zachmurzony dzień. Nic więc dziwnego, że od lat rozsmakowujemy się w specjałach tej kuchni. Lubimy aromat bazylii i oregano, chrupkość focacci i aksamitność risotto. Takimi doznaniami chcemy się dzielić z naszymi Gośćmi. W naszym menu nie zabraknie ciekawych przystawek, pizzy w kilkunastu wariantach, pożywnych sałatek, pasty w wielu odsłonach i dań mięsnych. Na tym jednak nie koniec. Pod dostatkiem będzie soczystych burgerów i większych porcji mięsa. Podążamy za głosem żołądka, dlatego obok włoskich inspiracji w naszej karcie znalazły się kultowe przysmaki. Smacznego!

salad-2487775_1920
kącik-dla-dzieci-restaruacja-zielona-gora-e1530969660306
Rodzinny obiad Kącik dla dzieci

W naszej restauracji rodzice mogą spokojnie zjeść i porozmawiać podczas, gdy dzieci będą bawić się w specjalnie przygotowanym dla nich kąciku.  Dla najmłodszych dostępne jest specjalne miejsce pełne zabawek, które przypadną do gustu zarówno dziewczynkom jak i chłopcom.

Jesteśmy również przygotowani na wizyty z maluchami, dla których posiadamy specjalne krzesełka.