Restauracja Zielona Góra La Siarrra

Restauracja Zielona Góra

Pyszne dania skomponowane przez szefa kuchni, któremu nieobce są lokale gastronomiczne na całym świecie. Włoska elegancja, gwar biesiadników, śmiech dzieci. Restauracja Zielona Góra  La Siarra serdecznie zaprasza wszystkich tych, którzy uwielbiają nie tylko pyszne włoskie dania, ale również wspaniałą rodzinną atmosferę.

Szef kuchni

W naszej restauracji serwujemy dania, które z wielkim sercem i smakiem przygotowuje nasz szef kuchni. Człowiek, który nabierał fach w lokalach, barach, pubach i restauracjach  na całym świecie potrafi stworzyć dla naszych Gości istne cuda na talerzu. Naszą specjalnością są specjały kuchni włoskiej podawane z fantazją i urozmaiceniem.

Restauracja Zielona Góra tu królują włoskie smaki i … włoski temperament

W La Siarrra proponujemy Klientom szeroki wachlarz włoskich smaków poczynając od sałatek poprzez przepyszne pizze, pasty i dania mięsne. Nie tylko kuchnia włoska jest naszą specjalnością. By sprostać najwybredniejszym gustom naszych Gości rozszerzyliśmy nasze menu min. o „najlepsze w mieście” burgery.

Milusińscy mają tu swój kąt!

Ceniąc sobie rodzinne spotkania w gronie najbliższych wiemy jak ważne są spotkania i rozmowy z bliskimi. Kącik dla dzieci – pełen pluszaków, gier i innych zabawek zapewne odciągnie pociechy od stołu pozwalając rodzicom na chwilę relaksu i spokojnej rozmowy. Dla tych najmłodszych Gości przygotowaliśmy również bezpieczne i wygodne krzesełka